Historia firmy Armytek

27/08/2019
dodany przez Armytek Alice

Jak poznać człowieka? Trzeba poznać jego historię.

A co wiesz o Armytek?

Tak, firma Armytek – to cały żywy organizm, który można łatwo porównać z człowiekiem. Młodym, ale jednocześnie dużym, mocno stojącym na własnych nogach i stale rosnącym. Dziś jest sam czas, aby go poznać!

Armytek, jako firma, jest znana wszystkim od 2010 roku, ale niewiele osób wie, że wszystko się zaczęło o wiele wcześniej.

Od 2007 roku nasz zespół pracuje w celu zapewniania ludziom niezawodnego i maksymalnie technologicznie zaawansowanego światła.

Od czego wszystko się zaczęło?

Na początku mieliśmy do czynienia z problemem – wszystkie obecne na rynku na rynku latarki były:

a) wysokiej jakości, ale przestarzałe pod względem technologii;

b) nowoczesne, ale jednocześnie zupełnie nie można było na nich polegać;

c) akceptowalne pod względem technologiczności i jakości, ale nieadekwatnie drogie.

Wtedy podjęliśmy decyzję: zebrać zespół. Najlepsi naukowcy i projektanci z branży wojskowej, lotniczej i przemysłu kosmicznego zaczęli opracowywać naprawdę innowacyjne i najbardziej technologicznie zaawansowane latarki na świecie.

Przez ten długi okres zdobyliśmy duże doświadczenie i poważnie przestudiowaliśmy potrzeby użytkowników końcowych. Zrezygnowaliśmy z części z rynku krajowego Chin. Części Armytek to najlepsze diody LED i najnowocześniejsze części elektroniczne z USA i Japonii.

Wyniku nie trzeba było długo czekać.

W ciągu zaledwie 2 lat otworzyliśmy główną siedzibę w Kanadzie i założyliśmy własną technologicznie zaawansowaną fabrykę w Chinach.

Dziś Armytek to 6 pięter nowoczesnych mocy produkcyjnych. Oddziały firmy są rozproszone po całym świecie. Firma wzięła udział w ponad 50 międzynarodowych wystawach, a nasze produkty pomagają w rozwiązywaniu problemów fachowcom w 75 krajach świata.

Linia Armytek oferuje Ci ponad 32 modele do różnych celów. Są to latarki wielofunkcyjne, taktyczne, poszukiwawcze, latarki do kluczy, a także latarki do codziennego użytku. Wszystkie one przechodzą poważne próby wykonywane przez fachowców i z powodzeniem działają w trudnych warunkach spopielających pustyń lub mroźnej północy.

Potrafiliśmy osiągnąć maksymalną niezawodność produktu i zapewnić Ci bezwarunkową 10-letnią gwarancję na wszystkie latarki Armytek a także do 5 lat gwarancji na akcesoria.

Owszem, Armytek to nie tylko latarki, ale także wysokiej jakości akcesoria do wielu celów. Różnorodne mocowania, filtry światła i zdalne przyciski zapewnią Ci maksymalnie wygodne użytkowanie latarki w rozmaitych warunkach otoczenia. A ładowarki i akumulatory Armytek pomogą nie tylko w kwestii oświetlenia, ale także w rozwiązywaniu wielu codziennych zadań.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię