+48 (85) 662-5598

Pon-Pią 9.00 - 18.00

Regulamin sklepu

1. Oznaczenie sprzedawcy

Pełna nazwa ARMYTEK SP. Z O.O.
Adres siedziby ul. Władysława Wysockiego, 84a
15-167 Białystok, Polska
Numer NIP, REGON lub KRS KRS 0000671780
REGON 366946311
NIP 5423272375

2. Dane kontaktowe

Adres korespondencyjny ul. Władysława Wysockiego, 84a
15-167 Białystok, Polska
Adres e-mail shop@armytek.pl
Numer telefonu i/lub formularz kontaktowy Telefon: +48 (85) 876-0879
WhatsApp: +491624263498

3. Rodzaj oferowanych produktów lub zakres świadczonych usług

Armytek to światowej sławy producent zaawansowanych technologicznie latarek, ładowarek i akcesoriów. Produkty Armytek w pełni spełniają wymagania kupujących. Stawiamy na jakość i niezawodność: inteligentna gama modeli pozwala dokładnie przemyśleć każdy szczegół przed rozpoczęciem produkcji seryjnej.

4. Dostępne formy płatności i dostawy

Dostawa zamówionych towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost Express oraz Paczkomaty InPost. Sprzedawca realizuje dostawę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy:

1. Przesyłka kurierska InPost — 12 zł brutto.
Dostawa od 500 zł gratis.

2. Paczkomaty InPost — 12 zł
DHL — 25 zł

5. Termin realizacji zamówienia

Termin realizacji zamówienia Dostawa w terminie od dwóch dni.

6. Ewentualne ograniczenia w dostarczaniu towarów (np. ograniczenia w rozmiarze towaru, ograniczenia związane z exportem itp.)

Jeśli klient wybierze Paczkomaty InPost do wysyłki: + 1,60% kwoty pobrania.

Przy wtorze opcji Paczkomaty InPost prosimy wybrać odpowiedni paczkomat. Ponadto w celu ułatwienie wyboru odpowiedniego sposobu wysyłki podajemy maksymalne wymiary paczek mieszczących się w paczkomatach.

7. Polityka zwrotów, w tym prawo odstąpienia od umowy

Polityka zwrotów Gwarantujemy całkowity zwrot pieniędzy w przypadku rezygnacji z zamówienia w ciągu 14 dni kalendarzowych, pod warunkiem dobrego stanu towaru, pełnego składu kompletu i opakowania.

8. Tryb składania i rozpatrywania reklamacji

1. Wypełnijcie formularz gwarancyjny, określicie przyczynę usterki i załączcie film pokazujący problem o rozmiarze nie przekraczającym 20 MB. Nasz menedżer ds. serwisu skontaktuje się z Państwem w ciągu dnia roboczego.

2. Po zidentyfikowaniu problemu z latarką lub akcesoriami otrzymają Państwo wiadomość e-mail z adresem, na który należy wysłać produkt w celu zdiagnozowania i naprawy.

3. Wyślijcie do nas zdjęcie/skan dowodu nadania (wraz z numerem śledzenia) przesyłki z Waszą latarką na nasz adres.

4. Po tym przystąpimy do rozwiązywania Waszego problemu gwarancyjnego.

5. Nasz menedżer skontaktuje się z Wami i poinformuje o wynikach naprawy.

6. Po zapakowaniu przesyłki i wysłaniu jej na adres zwrotny, nasz menedżer skontaktuje się z Państwem i poda numer przesyłki, pod którym można ją śledzić.

9. Warunki zawierania i rozwiązywania umów o świadczenie usług drogą elektroniczną

Korzystając z usług naszej strony, automatycznie akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz już korzystać z usług naszego sklepu i chcesz, aby Twoje dane zostały usunięte z naszej bazy danych (lub chcesz otrzymywać wszystkie dane osobowe powiązane z Twoim kontem), wypełnij ten formularz.

10. Zasady gwarancji i rękojmi

10 lat — latarki z aluminium lotniczego.

5 lat — latarki z poliwęglanu i ładowarki.

2 lata — uchwyty, włączniki żelowe, filtry kolorów, elementy zasilające, wymienna nasadka tylna do nurkowania, komponenty do ładowarek, komponenty do latarek z aluminium lotniczego (akumulatory, uchwyty na czoło, uchwyty rowerowy, kable ładujące Micro USB i Magnet USB, przyciski I złącze).

1 rok – komponenty do latarek z poliwęglanu (wbudowane akumulatory, uchwyty, mocowania, przyciski I złącze).


Aby uniknąć sytuacji, które mogłyby spowodować nieprawidłowe działanie produktu, należy uważnie przeczytać instrukcję i stosować się do niej oraz do zaleceń specjalistów z centrum serwisowego! Skontaktować się ze specjalistami z Centrum Serwisowego można przez telefon pod numerem +48 (85) 662-5598 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem service@armytek.pl.