O firmie Armytek

O firmie ARMYTEK

Od 2007 roku wzięliśmy udział w ponad 50 międzynarodowych targach na różnych kontynentach. Na dzień dzisiejszy linia naszych produktów składa się z 32 modeli dostępnych w 52 krajach na świecie. W najbliższej przyszłości planowana jest premiera dodatkowych 21 model latarek i akcesorii do latarek, obejmujące najistotniejsze obszary zastosowania. Nasza korporacja jest właścicielem wielu patentów na całym świecie.

Prawie wszystkie nasze latarki można zrzucać z 10. piętra i zanurzać na głębokość 50 metrów. Po co? Właśnie tak wytrzymałe latarki stworzyliśmy.

10 lat pełnej gwarancji.

Obalamy mity. Żadnych kompromisów. Zapomnijcie o wszystkim, co wcześniej wiedzieliście o latarkach.

Tak więc co nas wyróżnia od innych firm?

Własna fabryka.
• Zaprojektowane specjalnie dla Waszych potrzeb.
• Naukowcy i inżynierowie z przemysłu wojskowego i kosmicznego.
• Najlepsze i sprawdzone komponenty z USA i Japonii.
• Szczególną uwagę zwracamy na niezawodność i technologię, a nie wyłącznie na wygląd zewnętrzny.


Nasza Misja to zapewnienie ludziom niezawodnych i najbardziej zaawansowanym technicznie światłem na świecie.

Jak do tego doszło?

Oświetleniem diodowym zainteresowaliśmy się w 2007 roku i tak, jak wszyscy zaczęliśmy go używać, ze względu na jego efektywność i wygodę. Jednakże dostępne na światowym rynku drogie latarki europejskich i amerykańskich firm oparte na tradycyjnej technologii były zacofane względem światowych technologii o lata, ale były niezawodne. Oprócz tego, chińscy producenci produkowali sprzęt ładny, w przystępnej cenie, lecz nieprzemyślany technicznie w wielu aspektach, ponieważ jest powszechnie wiadomo, że liczy się dla nich ilość sprzedanych egzemplarzy, a nie ich jakość i trwałość na długie lata. Produkcja polegała na kopiowaniu wyglądu zewnętrznego i umieszczaniu w środku chińskich komponentów, tak aby taki zamiennik charakteryzował się takimi samymi cechami, ale był tańszy i ładniejszy. To stanowiło problem. A my działamy transparentnie.

Później zaczęło się najciekawsze.

1. Zebraliśmy międzynarodową grupę ludzi z całego świata, z Europy.

Najlepsi naukowcy, konstruktorzy i inżynierowie z przemysłu wojskowego, lotniczego i kosmicznego żmudnie pracują nad stworzeniem rzeczywiście innowacyjnych i najbardziej zaawansowanych technicznie latarek na świecie.

Niesamowity jest fakt, że tajne wojenne technologie mogą doskonale sprawdzać się używane do celów pokojowych.

Przecież to właśnie tacy ludzie są w stanie znaleźć problemy konstrukcyjne, związane z optyką, elektroniką czy zasilaniem. W każdym miejscu i o każdej porze. Nasi inżynierowie nie idą na żadne kompromisy i dążą do udoskonalenia każdego szczegółu, znalazienia najlepszego materiału, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i niezmiennemu zamiarowi osiągnięcia doskonałości.

2. Przez te lata zgromadziliśmy duże doświadczenie i gruntownie przeanalizowaliśmy potrzeby naszych klientów, dla których niezawodne światło wysokiej jakości jest niezwykle istotne.

Są to ludzie z pasją, mający duże wymagania w stosunku do swojego sprzętu - siły specjalne i wojskowe, myśliwi i nurkowie, ratownicy i strażacy, speleologowie i rowerzyści. Użytkowników nie interesuje czytanie listy niepotrzebnych parametrów, które producent uważa za ważne.

Produkt powinien spełniać nasze praktyczne potrzeby i posiadać te cechy, które są istotne właśnie dla nas.

3.
Do produkcji niezawodnych produktów całkowicie zrezygnowaliśmy z wykorzystywania części wyprodukowanych w Chinach – tanich kopii znanych marek.

Odtąd zdecydowaliśmy się używać najlepszych diod i najnowocześniejszych komponentów elektronicznych ze Stanów Zjednoczonych i Japonii, co dodatkowo daje nadzwyczajne i rewolucyjne skutki.

Latarka taktyczna Predator, stworzona od podstaw, zawierała dużą ilość innowacyjnych technologii, w których istnienie wielu nie wierzyło, do póki nie zobaczyli jej na własne oczy. Wybiegając w przyszłość, możemy powiedzieć, że chińskim producentom nie udało się skopiować naszych produktów za pomocą niezawodnych części, dlatego jedynie przywłaszczyli nazwy konkretnych udanych technologii (na przykład Firefly Technology), której jakość nie miała żadnego związku z pierwowzorem. Tymczasem rozpoczęliśmy wymagające testy latarki Predator w surowych warunkach piaszczystych pustyń Stanów Zjendoczonych i mroźnej północy Europy.

4.
W 2009 roku podjęliśmy prawidłową taktyczną decyzję – otwarcie własnego zakładu produkcyjnego w Chinach.

Oferujemy w konkurencyjnych cenach i z szybką dostawą, trwałe, wodoodporne, zaawansowane technologicznie latarki, których dobra jakość już od długiego czasu jest potwierdzana przez opinie użytkowników, w szczególności służby specjalne z całego świata. W tej chwili to 5 pięter mocy produkcyjnej, najwyższej klasy sprzęt, niezwykle trwałe materiały i wyjątkowy system kontroli jakości.

5.
Nazwa Armytek została wybrana nieprzypadkowo. To odzwirciedlenie sedna naszej działalności – wymagania wojskowe w stosunku do niezawodności produktów i najlepsze światowe technologie.

Niezwykłe jest, że przy wykorzystaniu najnowszych technologii na granicy możliwości pojawia się prawdziwa sztuka projektantów, którzy znajdują optymalne rozwiązanie, które daje konkretne parametry, którymi mogą cieszyć się użytkownicy.

Oddziały korporacji są rozlokowane na całym świecie. Siłą rzeczy z biegiem czasu kameralna grupa profesjonalistów przekształciła się w zwartą i zgodną grupę skłądającą się z aktywnych i nastawionych na cel ludzi.

Koncentrujemy się na rezultatach oraz pasjonujemy się tym, co dla Was robimy. Te cechy znacząco odróżniają nas od konkurencji i pozwoliły naszej firmie wejść na nowy poziom rozwoju i zająć pewne, zasłużone miejsce na rynku oświetlenia diodowego. Udanie zaspokajamy popyt na nasze produkty, stworzone przy użyciu technologii najwyższej jakości. Przez lata pracy nawiązaliśmy silne więzi z klientami z ponad 50 państw. Armytek buduje partnerstwo na bazie zaufania i stara się sprostać pomysłom naszych klientów.

Aktywny i nieprzerwany kontakt z klientami pozwala na szybką reakcję na zmiany wymagań i potrzeb klientów, ulepszać nasze produkty, pokonując nowe granice.

Nasz zespół jest niezwykle nastawiony na rezultaty, co pozwala nam bez obaw patrzeć w przyszłość i nie tylko iść z Wami krok za krokiem naprzód, lecz wyznaczać nowe trendy.