Zostań Dealerem

Armytek Optoelectronics Inc. jest znanym na całym świecie producentem technologicznie zaawansowanych latarek, ładowarek i akcesoriów. Dziś produkty Armytek reprezentowane są w ponad 75 krajach, a z tysiącami firm nawiązaliśmy stałą współpracę. Nasze latarki cieszą się dużym zainteresowaniem przedstawicieli absolutnie wszystkich dziedzin: aktywnego wypoczynku i sportu, wędkarstwa i łowiectwa, serwisów samochodowych, napraw i budownictwa.

Korzyści ze współpracy z Armytek


Wysoki zysk

Korzystne warunki i elastyczne ceny przy zamówieniach hurtowych dzięki własnej fabryce w Chinach. Brak minimalnego zamówienia.


Szybka dostawa

Magazyny rozlokowane są na całym świecie, więc towar jest zawsze na stanie i gotowy do wysyłki, co obniża koszty i skraca czas dostawy. Niższe ceny przy dostawach bezpośrednich z fabryki.


Niezawodność

Minimalny poziom wadliwego towaru czyli mniej niż 1%, 24-godzinne testowanie wybranych produktów. Tylko najlepsze komponenty: diody Cree i Samsunga, elektronika amerykańska i japońska, aluminium lotnicze.


Wyjątkowa obsługa

Pełne wsparcie i interakcja: od składania zamówienia do serwisu gwarancyjnego. Profesjonalne rozwiązywanie problemów, szybka naprawa i terminowa wymiana.


Własna fabryka

Każdy etap procesu jest kontrolowany przez naszych specjalistów z Europy bezpośrednio w zakładzie. Opracowaniem technologii zajmują się profesjonaliści z branży wojskowej, lotniczej, kosmicznej i innych.


Indywidualne zamówienia (OEM)

Tworzenie produktów od podstaw, modyfikacja modeli seryjnych i personalizacja według Waszych potrzeb i potrzeb klientów.


Wsparcie marketingowe

Zapewniamy wszelkie niezbędne materiały reklamowe i informacyjne: ulotki, broszury, katalogi itp.


Doświadczenie

Ekspert w dziedzinie mechaniki, optyki i elektroniki od 2009 roku. Producent najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie latarek i ładowarek na świecie.


Gwarancja

Do 10 lat pełnej gwarancji.Aby rozpocząć współpracę z naszą firmą, skontaktuj się z nami pod adresem world@armytek.com lub wypełnij poniższy formularz.